Skip to content Skip to footer

Broker / Owner

Özge Özler

Analysis
Accounting
Planning

Biography

Özge Özler, Kıbrıs Lefkoşa doğumludur. Gayrimenkul sektörüne gönül vermiş bir kadın girişimcidir.

Ekonomi üzerine lisans, Uluslararası İşletme ve Yöneticilik üzerine yüksek lisans ve ardından da Avrupa İşletmeleri üzerine ikinci yüksek lisansını yaparak eğitimini tamamlamıştır. Londra’da eğitim aldığı sırada hep hayalini kurduğu şey ise uluslararası platformlarda çalışmak ve uluslararası yatırım danışmanı olmaktı. Bu yüzden tezini Türkiye’deki yabancı yatırımlar üzerine yaptıktan sonra hayal ettiği gibi Kıbrıs sınırlarını aşmak ve özgürce hareket edebileceği alanda insanlara fayda sağlamak üzere harekete geçti.
Eğitimi sonrası Kıbrıs’a döndü ve birçok sivil toplum örgütünde yöneticilik yaptı, birçok sosyal sorumluluk projelerine imza attı. ‘Yılda bir gün bile olsa toplumdan aldığımızı topluma vermeliyiz’ ilkesiyle yaşayan Özge Özler, 2017 yılında gayrimenkul sektörüne girdi.

Emlak Sektörü ile 2017’de Coldwell Banker sayesinde yolları kesişti. Hayatında eksik olan tutkunun ne olduğunu keşfederek sektöre hızlı bir giriş yaptı. Yedi aylık danışmanlık tecrübesinden sonra aşığı olduğu Keller Williams markası ile yola devam etti ve Lefkoşa Keller Williams’ın ortaklığını aldı. Aynı zamanda firmanın Takım Lideri olarak da görevine devam etti. Keller Williams’ı ‘hayatının dönüm noktası’ olarak tanımlıyor. Firmanın ortaklarının değişmesinden ötürü firma ile yollarını ayırır ve emlak sektöründeki çalışmalarına Century 21 ile devam eder. Kurumsal tecrübesi, ekip kurma becerisi ve satış yapmak vazgeçilmezi olduğundan bir sonraki seviyenin artık kendi markasını yaratmak olduğuna karar verdiği anda ‘Özge Özler’ markasını yarattı.

Tüm çalıştığı firmaların Amerikan firması olması tesadüf değildir. Hepsinin de merkezi Amerika’dır ve birçok ülkede ofisleri vardır. Şu anda ise Özge Özler markası ile başta Türkiye olmak üzere birçok yabancı ülkede ofis açma hedefi en üst sırada yer almaktadır.

Misyonumuz

Yatırım yapmak isteyen herkesin kazancını en üst seviyeye taşıyarak rehberlik etmek.

Vizyonumuz

Kazançlı fırsatlar yaratıp yatırımlarınıza doğru yön vermek.

Vaadimiz

Yatırımlarınıza minimum zamanda maksimum kazanç sağlamak için buradayım.